SUPERSOUL

Koncerty
Banská Bystrica
-

Leto, soulful drum&bass, príjemný tieň pod korunami stromov, tvoji kamoši a kamošky a pohodová atmosféra, ktorú si užiješ spolu s nami. V piatok 12.7. Ideme za vami do “večne” zelenej Záhrady v Banskej Bystrici rozdávať pekné beaty počas západu slnka. Rezervuj si čas, máme veľa novej hudby a hlavne: bude nám dobre ✨

Minulý rok to bola krásna udalosť a už sa nevieme dočkať, keď si to zopakujeme. Len tak chillovať, pohupovať sa do rytmov, alebo sa naplno odovzdať vibráciám. Je len na tebe, ako si užiješ Supersoul. Za mixpultom bude selektovať to najlepšie zo svojej soulful kolekcie táto silná zostava:

🍀 Lixx (SIGNAll_FM)
🍀 Entea (SIGNAll_FM)
🍀 BooBoo (Break It!)

FREE ENTRY

Supersoul je domov pre všetkých, ktorým učaroval soulful drum&bass, ale aj pre tých, ktorí jeho kúzlo ešte len objavia. Miesto bez predsudkov, kde hudba spája a kde si djs môžu dovoliť byť bez kompromisov skutočne soulful. Poď, precíť to a pridaj sa do našej hudobnej bubliny.

SOULFUL DRUM&BASS?
Má veľa polôh. Vieš pri ňom sedieť a kecať s kamošmi pri dobrom drinku, pohupovať sa do príjemných rytmov, alebo si užiť groovy vibe a tancovať celý večer. Nemusíš nič, no môžeš všetko. Dovoľ si to bez predsudkov. Je totiž len na tebe, ako si ho užiješ. Vitaj na mieste, kde sa drum&bass dotýka priamo duše.

Ochutnaj náš Supersoul playlist 💫www.signallfm.sk/supersoul

✨ SUPERSOUL by SIGNAll_FM.
✨ Lixx a jeho hudobní hostia.
✨ Magic soulful drum&bass.
✨ Good vibes

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Vstupenky

Odporúčané akcie