Back To The 90s

Koncerty
Banská Bystrica

Prídte si vychutnať jedinečné koncertné a tanečné podujatie "Back To The 90s" s bohatým programom svetových hviezd 90. rokov sprevádzané jedinečnou tanečnou, zvukovou, svetelnou a efektovou show!

Po úspešnom prvom ročníku do Banskej Bystrice prichádza pokračovanie návratu do hudobnej dekády 90. rokov, ktorá nám dala tie najväčšie tanečné hity všetkých čias!

DJský Warm-up a otvorenie brán Tipsport Arény - od 17:00.
Živé vystúpenia interpretov - od 19:00:

★ MASTERBOY (Feel the Heat of the Night, Land of Dreaming, Generation of Love,...)
★ CULTURE BEAT (Mr. Vain, Got to Get It, Inside Out, ...)
★ CAPTAIN HOLLYWOOD PROJECT (More and More, Flying High, Only with You,...)
★ REDNEX (Cotton Eye Joe, Wish You Were Here, The Spirit of the Hawk,...)
★ COLONIA (Za Tvoje Snene Oči, Oduzimas Mi Dah, Sexy Body,...)
★ VERONA (Náhodou, Nejsi sám, Na Tebe Sázím, Jen Tobě,...)

🎤 Večerom vás bude sprevádzať známa moderátorská dvojica a DJ, ktorý si pre Vás pripravil množstvo 90s MEGAMIXov (prekvapenie).

Kategórie VIP vstupeniek

VIP C4 - držiteľ vstupenky bude mať výhľad na pódium a interpretov z tesnej blízkosti z vlastného sektora (voľné sedenie) s voľným prechodom na tanečnú plochu. V cene vstupenky je prosecco, pivo, rum, nealko. Samozrejmosťou je i vlastné zázemie a prístup k vlastnému baru s prémiovým alkoholom.

CCM Lounge - držiteľ vstupenky bude mať priamy výhľad na pódium z najvyššieho poschodia arény. V cene vstupenky je chutné občerstvenie, prosecco, pivo, rum, nealko. Samozrejmosťou je i voľný prechod do ostatných sektorov a na tanečnú plochu, vlastné zázemie a prístup k vlastnému baru s prémiovým alkoholom.

VIP A1 - držiteľ vstupenky bude mať výhľad na pódium a interpretov z tesnej blízkosti z vlastného sektora (voľné sedenie) i s možnosťou zostúpiť do vlastného tanečného vyhradeného priestoru pred pódiom. Navyše vstupenka obsahuje aj možnosť stretnúť a odfotiť sa s účinkujúcimi v samostatnom zázemí VIP A1 s výzdobou v štýle 90s. V cene vstupenky je chutné občerstvenie, prosecco, pivo, rum, nealko. Samozrejmosťou je i vlastné zázemie s LED obrazovkami so živým prenosom, vlastnými WC ako aj prístup k vlastnému baru s prémiovým alkoholom.

ZŤP imobilný + 1 doprovod spolu za 69 EUR (vyhradený sektor).

Deti do 18 rokov majú s platnou vstupenkou povolený vstup do areálu len v sprievode dospelej osoby!

Vstupenky

Odporúčané akcie