BOOK SWAP v Ružinove

Iné akcie
Bratislava
-

Po úspešnom septembrovom swape vás pozývam pre zmenu na ten októbrový. Nakoľko bol z vašej strany záujem o to, aby sa táto akcia stala opakovanou, rozhodla som sa skúsiť to a po pravde, už sa neviem dočkať opäť tej miernej nervozity, vašej zvedavosti a hlavne neomylnej vône kníh! A preto dúfam, že vás bude na VÝMENU KNÍH chodiť stále viac a viac.

 

Prídi v sobotu 23.10. do krásnych priestorov LA MOND na Nevädzovej 4 (v blízkosti OC Retro) a zaži SWAP s knihami. Prines knihy, ktoré si už prečítal a nechceš ich mať doma a odnes si pre zmenu knihy, ktoré ťa potešia. Vymeniť svoju knižnicu nemusí byť drahé, skôr zábavné :-)

 

AKO TO PREBIEHA?

Zbaľte si so sebou aspoň 1 knižku a maximálne 12. Vyberaj knihy, ktoré sú v zachovalom stave, také, ktoré by aj teba potešili. Nenoste prosím knihy, ktoré by ste najradšej už pár rokov vyhodili, len na to nemáte odvahu.

 

Pri vstupe dostanete lístok s počtom kníh, ktoré ste priniesli a následne môžete začať vyberať nové knihy pre vás. Odniesť si môžete maximálne toľko kníh, koľko ste priniesli.

Prijímame knihy každého žánru, učebnice, slovníky, cudzojazyčnú literatúru. Medze sa ozaj nekladú.

 

MÁŠ RÁD KNIHY? PRÍDI!

Swap je určený úplne pre každého. Kľudne prídite so svojimi deťmi, starými rodičmi, priateľmi, kaktusom či novým účesom :-)

 

VSTUP: 5 €/osoba; deti do 12 rokov zadarmo

Swapu sa môžu zúčastniť len tí, ktorí k nám priniesli nejaké knihy.

Možnosť zakúpenia lístkov v predpredaji cez TOOTOOT.FM za zvýhodnenú cenu:  

3,50€ (pre prvých 20 záujemcov)

4€ (predpredaj do 20. októbra)

Následne si môžete zakúpiť vstupenku online za plnú sumu - 5€ alebo priamo na mieste.

Vstupenky

Odporúčané akcie