Dievčatko so zápalkami

Divadlá
Brezno

Muzikál Dievčatko so zápalkami je dojemný príbeh malého dievčatka, ktoré sa snaží prežiť ťažké životné podmienky a hľadá svetlo a šťastie vo svojich snoch a kúzelných zápalkách. Cez hudbu, tanec a spev nás muzikál zavedie do jej fascinujúceho sveta, kde prevládajú sny a priateľstvo. Muzikál pripomína, že aj v dnešnom svete, kde vojny, siroty, chudoba a sociálna nerovnosť pretrvávajú, môžeme nájsť nádej a lásku.

Predstavenie je vhodné od 5 rokov.

Scenár Tomáš Krištof, réžia Matej Struhár, hudba Matej Štesko, choreografie Nina Ilievová, spevy Veronika Veverková. Hrajú Emma Bošková, Simona Flochová, Gregor Hargaš, Alex Predajniansky, Sofia Blaschkeová, Ema Klinko, Ema Olnerová, Dárius Ďuriš, Gabriel Vagaday, Samuel Hudák, Milan Iliev, Sofia Tajbošová, Ľubica Dědečková, ml., Zoja Gašperanová, Ameerah Abu Shareia.

Divadelný súbor Jána Chalupku mesta Brezno (DSJCH) oslávil v roku 2023 storočnicu. Nebolo by to ono, keby si aj z vlastnej histórie nespravili menšie Kocúrkovo. Divadlo sa hrávalo v Brezne už oveľa skôr ako v roku 1923. Prvé zmienky o ochotníkoch v meste siahajú až do roku 1844. Napriek tomu predchodcovia určili rok vzniku až o viac ako polstoročie neskôr. DSJCH je jeden z najstarších a najaktívnejších ochotníckych divadelných súborov na Slovensku.

Viac na www.dsjchbrezno.sk a www.facebook.com/DSJanaChalupku

"Vstupenky pre vozičkárov sú dostupné iba na mieste."

Deti do 15r - 7€

Vstupenky

Odporúčané akcie